ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΣΤΟ EXCEL

Όλες σχεδόν οι εργασίες απαιτούν σήμερα γνώση χρήσης υπολογιστικών φύλλων, το γνωστό σε όλους μας Excel.

Βοηθά καλύτερα από κάθε άλλο πρόγραμμα στην οργάνωση και διαχείριση των δεδομένων, στην ολοκληρωμένη παρουσίαση αποτελεσμάτων, στον υπολογισμό οικονομικών συναλλαγών και ποσοστών.

Πολλοί ισχυρίζονται πως γνωρίζουν να χειρίζονται το Excel μόνο και μόνο επειδή είναι κάτοχοι πιστοποιητικού βασικών δεξιοτήτων.

Ελάχιστοι όμως είναι Masters στο Excel.

Το πρόγραμμα σταδιοδρομίας «Mastering Excel for Business» στοχεύει, όχι απλά στην εκμάθηση των απαραίτητων εφαρμογών του Excel, αλλά κυρίως στις προηγμένες δεξιότητες που μπορείτε να αποκτήσετε ως πραγματικός επαγγελματίας γύρω από τα επιχειρηματικά δεδομένα σε πραγματικό χρόνο.  Γι’  αυτό και η παρακολούθηση του πιστοποιημένου εκπαιδευτικού προγράμματος «Mastering Excel for Business» απευθύνεται σε όλους όσους επιθυμούν να τελειοποιήσουν τις γνώσεις τους στην εφαρμογή υπολογιστικών φύλλων διασφαλίζοντας υψηλό το επίπεδο των επαγγελματικών τους προσόντων.

Το εκπαιδευτικό περιεχόμενο του προγράμματος έχει πολύ υψηλό επίπεδο λόγω του εξειδικευμένου υλικού που διαπραγματεύεται.

• 1. Ειδική επικόλληση - Συναρτήσεις
      2. Πίνακες Μονής/Διπλής εισόδου – Επίλυση/Αναζήτηση Στόχου
      3. Συναρτήσεις Πίνακα & Κειμένου – Συγκεντρωτικοί Πίνακες
      4. Συγκεντρωτικά Γραφήματα – Προχωρημένες Λειτουργίες του Excel