ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΣΤΟ PHOTOSHOP

Το Photoshop είναι ένα πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας που αυτή τη στιγμή κατέχει ηγετική θέση στην αγορά. Πάνω από το 90% των επαγγελματιών του δημιουργικού τομέα παγκοσμίως χρησιμοποιεί το πρόγραμμα Adobe Photoshop.

Το πρόγραμμα «INTERNATIONAL CERTIFICATE IN PHOTOSHOP» εμβαθύνει τις σχεδόν απεριόριστες δυνατότητες του απαραίτητου αυτού εργαλείου και «ξεκλειδώνει» μυστικά που θα φανούν χρήσιμα τόσο σε επαγγελματίες όσο και σε ερασιτέχνες χρήστες του γραφιστικού αυτού προγράμματος.

Με το Photoshop έχετε τη δυνατότητα να επεξεργαστείτε εικόνες και φωτογραφίες, να δημιουργήσετε ψηφιακή τέχνη, μακέτες και γραφικά διαφόρων ειδών, φυλλάδια, αφίσες, κάρτες, καθώς και στοιχεία που αποτελούν αναπόσπαστα μέρη του Web Design, όπως banners, dividers, headers κτλ.

Το πρόγραμμα είναι διαμορφωμένο με τρόπο ώστε να καλύψει μεγάλο εύρος των δημοφιλέστερων αναγκών των χρηστών του Photoshop, όπως επεξεργασία χρωμάτων και μεγέθους, layers και blending options, ρετουσάρισμα, εφέ και σκιές.

Χρησιμοποιήστε το PHOTOSHOP και βοηθήστε στην εξέλιξη της επιχείρησή σας δημιουργώντας έξυπνα και αποδοτικά γραφικά!

Αποκτήστε το «INTERNATIONAL CERTIFICATE IN PHOTOSHOP» και ενισχύστε το βιογραφικό σας κάνοντας την διαφορά στην αγορά εργασίας, καθώς οι περισσότερες επιχειρήσεις επιθυμούν να εντάξουν στο δυναμικό τους εξειδικευμένο προσωπικό το οποίο θα είναι σε θέση να δημιουργήσει και να επεξεργαστεί γραφικά.

Ο σύγχρονος τρόπος εκμάθησης μέσω τηλεκατάρτισης έχει ως στόχο να εφοδιάσει τους καταρτιζόμενους με τη γρήγορη και αποτελεσματική εκμάθηση της εφαρμογής.

Το πρόγραμμα απευθύνεται σε:

Αποφοίτους λυκείου, Πανεπιστημίων ή ΤΕΙ που επιθυμούν να αποκτήσουν γνώσεις δημιουργίας και επεξεργασίας εικόνων και δημιουργίας γραφικών.

• 1. Χρώματα
    2. Σχήματα, Κείμενο και Layer Styles